Alkali Diyeti Dukan diyeti Karatay diyeti Kış Diyeti Şok Diyet York testi Göbek Eritme Yöntemleri
MENÜ için tıklayınız...

Zayıflamanın, kilo vermenin her türlü yöntemleri...

ZAYIFLAMANIN
YÖNTEMLERİLahana ile Zayıflama


Beyaz lahananın yağ yakıcı özelliği bütün uzmanların ortak görüşüdür. Bu özellikten birkaç yolla yararlanmak mümkündür. Gün boyu içebileceğiniz bir lahana çayı, salatalarınıza dahil etmek ya da yine gün boyu tüketebileceğiniz bir lahana çorbası şeklinde olabilir. Diyet programınızı desteklemek amacıyla şu karışımı gün boyu tüketebilirsiniz:

1 litre suda 6-7 yaprak lahanayı 7 dakika kaynatın sonra bu sıvı ılıdıktan sonra süzüp suyunu 1 gün içinde için.

Ya da lahana çorbası diyeti yapabilirsiniz. Bu diyet güçlü yağ yakımını sağlamaktadır. Ne kadar çok tüketirseniz o kadar kilo verirsiniz. Bu diyetin en güzel yanı hazırlayacağınız bu lahana çorbasından dilediğiniz kadar yemek. 7 gün boyunca yapmanız gereken bu diyette ortalama 5 kilo vermeniz mümkün.

1.Gün

Bütün gün sadece meyve yiyin. Muz dışında istediğiniz her hangi bir meyveyi tüketebilirsiniz. Tabiki lahana çorbasını gün boyu tüketeceksiniz.

2. Gün

Bütün gün dilediğiniz taze, pişmiş ya da çiğ sebzeyi yiyin. Yalnız kuru fasulye, bezelye ve mısırdan uzak durun. Büyük boy bir patates ile akşam yemeğinizde kendinizi ödüllendirebilirsiniz. Son olarak bugün hiç meyve yok.

3. Gün

1. ve 2. günleri kombine halde uygulayın. Patates dışında dilediğiniz kadar meyve, lahana çorbası ve sebze tüketebilirsiniz.

4. Gün

8 adet muz, dilediğiniz kadar yağsız süt ve lahana çorbası tüketin. Bugün artık tatlı isteğinizi azaltma aşamasındasınız.

5.Gün

Bugün 300-500 gr et, 6 adet domates yiyin. Vücudunuzdaki ürik asiti atmak için günde en az 6-8 bardak su tüketin. Bugün çorbanızdan en az 1 kase için. Arzu ederseniz et yerine derisi alınmış tavuk ya da balık da yiyebilirsiniz.

6.Gün

Bugün et ve sebze yiyin. Patates yok. Yine en az 1 kase çorbanızdan için.

7.Gün

Bugün esmer pirinçten kalorisi düşük meyveye ve sebzeye kadar her şeyi yiyebilirsiniz. Çorbanızı içmeyi unutmayın. Kesinlikle alkol, karbonhidratlı içecekler ve diyet kola yok.

YORUMLARINIZI BİZİMLE PAYLAŞIN

Aquabiking ve Aquacycling ile Zayıflama

Aquabiking ve Aquacycling ile Zayıflama

Aqua cycling sporu orta zorluk seviyesinde 30 dakikalık bir seans sonrasında kişiye 500-600 kalori yaktırmaktadır...
Okumak için tıklayınız...

Matwork Pilates ile Zayıflama

Kondüsyon Bisikleti ile Zayıflama

koşu bandı sizi ne kadar zayıflatır?

Zayıflarken Doğru Bilinen Yanlışlar

Şok Diyet

Zayıflarken Doğru Bilinen Yanlışlar

Zayıflamaya çalışırken bilinçaltımızda sürekli bir kaçış, bahane, mazeret, başka şeyleri suçlama yönünde eğilimlerimiz vardır. Halbuki kilo almamıza neden olan bütün o hataları, yanlışları biz kendimiz yaparız. Ama hiç kimse yaptığı yanlışın farkında değildir...
Okumak için tıklayınız...

Koşu Bandı ile Zayıflama

Koşu bandında daha çok kalori harcamak için koşu bandına eğim vermek de çok önemlidir. Ancak eğim verirken ve koşu bandı kullanırken nabzınızın sizi yoracak seviyelere çıkmamasına dikkat edilmelidir...
Okumak için tıklayınız...

Zayıflama Kemeri

Hareketsizlik denen günümüzün en büyük düşmanı bizi içten içe yaşlandırıyor, şişmanlatıyor, asosyalleştiriyor dolayısıyla bizi mutsuz ediyor. Hareketsizliğimizin, durağan tempomuzun bugün için en büyük nedeni...
Okumak için tıklayınız...

Aletli Plates Çeşitleri

Pilatesin günümüzde neden bu kadar meşhur, tercih edilen, moda, yeni bir akım olduğunu düşünecek olursak sporu yapan kişilerdeki olumlu etkileri olduğunu anlarız. Her ne kadar pilatesin ülkemizdeki yeri...
Okumak için tıklayınız...

Ultrashape ile Zayıflama

Ultrashape v3 cihazının en önemli avantajı yağ hücrelerini taşıyan yağ hücresi zarlarıyla birlikte geri dönüşümsüz bir şekilde atılmasıdır. Bu demektir ki kırılan yağ zarları vücuttan atıldığında...
Okumak için tıklayınız...