Alkali Diyeti Dukan diyeti Karatay diyeti Kış Diyeti Şok Diyet York testi Göbek Eritme Yöntemleri
MENÜ için tıklayınız...

Zayıflamanın, kilo vermenin her türlü yöntemleri...

ZAYIFLAMANIN
YÖNTEMLERİZayıflatan Spor Yürüyüş Ayakkabısı


Zayıflamak uğruna bugüne kadar neler yaptık bir düşünelim. Sayısız diyetler, kan ter içinde bırakan spor, bir yerlerimize yapıştırdığımız ufacık bantlar, ilaçlar, kapsüller, çaylar. Hangisi günümüzde bir sonuç verdi diye düşünecek olursak birazcık moralimiz bozulur. Çünkü maalesef henüz herkeste aynı etkiyi bırakan yani herkesi zayıflatan bir formül bulunamadı.

Mantıklı

düşünüldüğünde kilo vermek zor bir süreç değildir. Yapılması gerekenler belli. Dengeli beslenme ve spor. Beslenme programını oturtmuş kişiler bile maalesef istedikleri amaca kavuşmakta çok zorlanmaktadır.

Bunun nedeni ise yeterli spor yapamamaktır. Günümüz şartlarında iş hayatı, ailevi hayat, sosyal hayatın yoğunluğundan maalesef vücudumuzun sağlığı olan sporu hep erteleriz.

Bu ertelemenin nedeni de sporun çok yorucu bir aktivite olduğu ve uzun süren spor sonunda bile çok az etki almamızdır. Bu da kişilerin motivasyonunu kırmaktadır. Halbuki yaptığınız sporun etkisi artsa ne güzel olurdu değil mi?

Aynı sürede

yaptığınız sporun sizi daha fazla formda tutması, daha kolay kilo vermenizi sağlaması, metabolizmanızı daha fazla hızlandırması artık mümkün.

Perfect Steps zayıflatan ayakkabı

bizim kilo verme sürecimizde artık hayalimizdeki üründür.

Perfect Steps zayıflatan ayakkabı

bildiğiniz ayakkabılardan çok farklıdır. Perfect Steps zayıflatan ayakkabı sadece bir ayakkabı değil, kilo verme aşamanızda size mucizevi bir etki vadeden çok fonksiyonlu bir ayakkabıdır.zayıflatan spor yürüyüş ayakkabısı

Perfect Steps zayıflatan ayakkabı, yürürken sizin yerden aldığınız desteği azaltmakta, darbeleri en aza indirmekte, bütün yürüme hareketini bacaklarınız, baldırlarınız, kalçanız, karnınız, dizinizle yaptırmaktadır.

Siz adım attığınızda yere doğru uyguladığınız harekete karşılık yerden aldığınız darbe sayesinde hareketiniz kolaylaşır. İşte bu Perfect Steps zayıflatan ayakkabı o darbeyi azaltarak bütün işi vücudunuza yaptırır.

Böylece Perfect Steps zayıflatan ayakkabı karnınız, kalçanız, basenleriniz, sırtınız, dizleriniz, bacaklarınız, iç bacaklarınızı daha fazla hareket ettirerek o bölgelerdeki yağları eritmenizi sağlar.

Perfect Steps zayıflatan ayakkabı

özel yapılan katmanlı yapısı sayesinde size maksimum bir konfor sağlayarak bütün günü çok rahat geçirmenizi sağlar. Şık görünümüyle Perfect Steps zayıflatan ayakkabı siyah ve beyaz renk seçenekleri ile farklı renklerdeki kıyafetlerinizle uyum sağlamaktadır. Zayıflatan spor ayakkabı

Perfect Steps zayıflatan ayakkabı

sayesinde kendinize olan güveniniz artmakta ve daha dik ve kendinizden emin bir duruş sergilersiniz. Yürürken vücudunuzdaki çeşitli bölgeleri daha fazla uyararak o bölgedeki yağların erimesine yardımcı olan Perfect Steps zayıflatan ayakkabı özel katmanları sayesinde boyunuzu da olduğundan daha fazla uzatmaktadır.

Koşu bandından

aldığımız etkiyi arttırmak adına uyguladığımız eğim sistemi Perfect Steps zayıflatan ayakkabısında da bulunmaktadır. Siz yürürken eğim sağlayarak daha etkili bir kas kasılmasını sağlayarak vücudunuzun şekle daha çabuk girmesini sağlar.

Perfect Steps zayıflatan ayakkabının

en güzel özelliği haftanın 7 günü işte, evde, parkta, alışverişte, sporda, vs aklınıza gelebilecek her yerde giyebilmenizdir. Perfect Steps zayıflatan ayakkabısı şık ve rahat tasarımıyla her yerde ve her zaman size uyum sağlar.

YORUMLARINIZI BİZİMLE PAYLAŞIN

Aquabiking ve Aquacycling ile Zayıflama

Aquabiking ve Aquacycling ile Zayıflama

Aqua cycling sporu orta zorluk seviyesinde 30 dakikalık bir seans sonrasında kişiye 500-600 kalori yaktırmaktadır...
Okumak için tıklayınız...

Matwork Pilates ile Zayıflama

Kondüsyon Bisikleti ile Zayıflama

koşu bandı sizi ne kadar zayıflatır?

Zayıflarken Doğru Bilinen Yanlışlar

Şok Diyet

Zayıflarken Doğru Bilinen Yanlışlar

Zayıflamaya çalışırken bilinçaltımızda sürekli bir kaçış, bahane, mazeret, başka şeyleri suçlama yönünde eğilimlerimiz vardır. Halbuki kilo almamıza neden olan bütün o hataları, yanlışları biz kendimiz yaparız. Ama hiç kimse yaptığı yanlışın farkında değildir...
Okumak için tıklayınız...

Koşu Bandı ile Zayıflama

Koşu bandında daha çok kalori harcamak için koşu bandına eğim vermek de çok önemlidir. Ancak eğim verirken ve koşu bandı kullanırken nabzınızın sizi yoracak seviyelere çıkmamasına dikkat edilmelidir...
Okumak için tıklayınız...

Zayıflama Kemeri

Hareketsizlik denen günümüzün en büyük düşmanı bizi içten içe yaşlandırıyor, şişmanlatıyor, asosyalleştiriyor dolayısıyla bizi mutsuz ediyor. Hareketsizliğimizin, durağan tempomuzun bugün için en büyük nedeni...
Okumak için tıklayınız...

Aletli Plates Çeşitleri

Pilatesin günümüzde neden bu kadar meşhur, tercih edilen, moda, yeni bir akım olduğunu düşünecek olursak sporu yapan kişilerdeki olumlu etkileri olduğunu anlarız. Her ne kadar pilatesin ülkemizdeki yeri...
Okumak için tıklayınız...

Ultrashape ile Zayıflama

Ultrashape v3 cihazının en önemli avantajı yağ hücrelerini taşıyan yağ hücresi zarlarıyla birlikte geri dönüşümsüz bir şekilde atılmasıdır. Bu demektir ki kırılan yağ zarları vücuttan atıldığında...
Okumak için tıklayınız...