Alkali Diyeti Dukan diyeti Karatay diyeti Kış Diyeti Şok Diyet York testi Göbek Eritme Yöntemleri
MENÜ için tıklayınız...

Zayıflamanın, kilo vermenin her türlü yöntemleri...

ZAYIFLAMANIN
YÖNTEMLERİAquabiking ve Aquacycling ile Zayıflama

Aquabiking ve Aquacycling ile Zayıflama

Aqua cycling sporu orta zorluk seviyesinde 30 dakikalık bir seans sonrasında kişiye 500-600 kalori yaktırmaktadır...
Okumak için tıklayınız...

Matwork Pilates ile Zayıflama

Kondüsyon Bisikleti ile Zayıflama

koşu bandı sizi ne kadar zayıflatır?

Zayıflarken Doğru Bilinen Yanlışlar

Şok Diyet

Zayıflarken Doğru Bilinen Yanlışlar

Zayıflamaya çalışırken bilinçaltımızda sürekli bir kaçış, bahane, mazeret, başka şeyleri suçlama yönünde eğilimlerimiz vardır. Halbuki kilo almamıza neden olan bütün o hataları, yanlışları biz kendimiz yaparız. Ama hiç kimse yaptığı yanlışın farkında değildir...
Okumak için tıklayınız...

Koşu Bandı ile Zayıflama

Koşu bandında daha çok kalori harcamak için koşu bandına eğim vermek de çok önemlidir. Ancak eğim verirken ve koşu bandı kullanırken nabzınızın sizi yoracak seviyelere çıkmamasına dikkat edilmelidir...
Okumak için tıklayınız...

Zayıflama Kemeri

Hareketsizlik denen günümüzün en büyük düşmanı bizi içten içe yaşlandırıyor, şişmanlatıyor, asosyalleştiriyor dolayısıyla bizi mutsuz ediyor. Hareketsizliğimizin, durağan tempomuzun bugün için en büyük nedeni...
Okumak için tıklayınız...

Aletli Plates Çeşitleri

Pilatesin günümüzde neden bu kadar meşhur, tercih edilen, moda, yeni bir akım olduğunu düşünecek olursak sporu yapan kişilerdeki olumlu etkileri olduğunu anlarız. Her ne kadar pilatesin ülkemizdeki yeri...
Okumak için tıklayınız...

Ultrashape ile Zayıflama

Ultrashape v3 cihazının en önemli avantajı yağ hücrelerini taşıyan yağ hücresi zarlarıyla birlikte geri dönüşümsüz bir şekilde atılmasıdır. Bu demektir ki kırılan yağ zarları vücuttan atıldığında...
Okumak için tıklayınız...

Konja Lean Zayıflama Tozu


 

Sizlere çok yeni ve özel bir tozdan bahsedeceğim. İştahınızı azaltmak ve aklınız hiçbir şeyde kalmadan güvenli ve etkili olacak şekilde kilonuza hükmetmek için tek yapmanız gereken yediklerinizin üzerine serpmek. Dünya’da en çok kullanılan kilo muhafaza sistemidir. Konja Lean sayesinde sıradan bir diyet yaparken yiyemediğiniz bir çok lezzeti yiyebilir, Konja Lean sayesinde kilolarınıza hükmedebilirsiniz.

Konja Lean İçeriği Konja Lean, Konjac Kökü denen bir bitkiden elde edilmektedir. Konja Lean özellikle Orta Asya’ya özgü Japonya ve Çin’de yetişebilen bir bitki kökü olan Konjac ‘dan yapılmaktadır.

Konjac’ın içerisinde ; yağ, karbonhidrat, kalsiyum, fosfor ve demirdir. Bilim dünyasındaki ismi Amorphophallus Konjac olarak anılan bu muhteşem bitki, vücuttaki yağları kolon duvarından ayırıp kalın bağırsakların temizlenmesini sağlar. Aynı zamanda kabızlığı engeller ve kalorisiz doğal bir bitki lifidir. Midenizdeki ve bağırsaklarınızdaki hacimi artırarak diyet yapanlara dogunlun hissiyatı vermektedir. Buda iştahsızlığa ve bununla eşdeğer olarak kilo vermeye fayda sağlar.

Konja Lean tozuyla tüketilmek istenen yiyecekler mideye ulaşınca, Konja Lean partikülleri üstündeki micro kaplamaları çözülür ve gıdaları tutacak jel formunu oluşturmak için Lean liflerini aktif eder. Jelle kaplanan besin parçacıkları bünye tarafından emilmeden ve hiçbir zarar görmeden sindirim sistemimize ulaşır. Konja Lean ‘in partükülleri karbonhidrat besinlere sıkıcak bağlanır. Özgün, lifli jel formu ve şeker karbonhidrat içeriğine sahip besinleri tutup karbonhidrat emilmesini azaltır.

 

Zayıflama Tozu Nasıl Kullanılır

Kilolarınızı kontrol etmeye hazır mısınız? Bu performansa ulaşmanız için dikkat etmeniz gereken 4 önemli şey var!

· Yediğiniz her şeyin üzerine Konja Lean serpin
En iyi sonuçlara ulaşmak için Konja Lean’i kullanırken cömert davranın.

· Konja Lean’i ara vermeden her gün kullanın
Bu bir alışkanlığa dönüşmeli! Konja Lean’i her gün kullanmayı unutmamak çok önemlidir. Eğer bir kez unutursanız, bir sonraki yemeğinize mutlaka serpin. Nihayetinde Konja Lean bir alışkanlığa dönüşecektir.

· Sonuç almak için Konja Lean’e zaman tanıyın
İstediğiniz sonuçlara hemen ulaşmazsanız cesaretiniz kırılmasın. Herkesin kilo kontrol hızları farklıdır. Sisteme bağlı kalın, mutlaka sonuç alacaksınız.

· Destek alın
Destek için Konja Kulüp ve uzman görüşlerine danışın, başarmanız için ne gerekiyorsa yapın. Sitemizdeki Konja Kulüp bağlantısına tıklayın.

Konja Lean Nasıl Kullanılır?

Konja Lean’i yemeklerinizin üstüne eşit bir şekilde serpin. 30 gün sonra, sistemin 2. ayına geçin. Konja Lean’i sağlıklı besinler de dahil olmak üzere yediğiniz her şeyde kullanın.

Konja Lean ile Kullanılması Tavsiye Edilmeyen Yiyecekler

· Çorbalar
· Sulu yemekler
Mutlaka yeterli miktarda su tüketmeye dikkat edin

Egzersiz Yapın

Her hareket vücut için iyidir. En küçük aktiviteler bile kalori yakılmasına, kasların güçlenmesine ve kalp hızının yükselmesine katkı sağlar. Ev işleri, araba yıkama, asansör yerine merdivenleri kullanma gibi günlük aktiviteler, birkaç kalori fazla yakmanıza yardımcı olur.

Konja Lean kutunuzdan çıkacak egzersiz kitabı ile kilo kontrol sürecini hızlandırabilirsiniz. Bilinçsizce yapılan ve kontrolsüzce sürdürülen egzersizler kendinize zarar vermenize neden olabilir. Egzersiz kitabının içeriğinde yer alan hareketler yeni başlayanlar ve spor salonuna gitmeye zaman bulamayanlar için evde yapılacak pratik hareketler içerir.

 

Konja Lean, Asya’ya özgü, Çin ve Japonya’da yetişen bir bitki olan Konjac Kökü’nden üretilir. Konjac içerisinde bulunan bileşenlerden bazıları; yağ, karbonhidrat, kalsiyum, fosfor ve demirdir.

Bilimsel adı Amorphophallus Konjac olan bu mucizevi bitki, yağı kolon duvarından ayırarak kalın bağırsakları temizleyen ve kabızlığı önleyen kalorisiz ve doğal bir bitki lifidir. Midedeki (ve bağırsaklardaki) hacmi artırarak rejim yapanlara bir doygunluk hissi verir. Bu da iştahın azalmasına ve dolayısıyla kilo vermeye yardımcı olur.

Konja Lean ile birlikte tüketilen gıdalar mideye erişince, Konja Lean partikülleri üzerinde olan mikro kaplamalar çözünür ve besin parçalarını tutacak jel formunu oluşturmak için Lean liflerini aktifleştirir. Jel ile kaplanan besin parçaları vücut tarafından emilmez, zararsız bir şekilde sindirim sistemine iletilir.

 

Konja Lean partikülleri karbonhidratlara güçlü bir şekilde bağlanır. Doğal, lifli jel formu ile şeker ve karbonhidrat içeren besin maddelerini tutar ve bu şekilde karbonhidrat emilimini yavaşlatır.

Amerika ve Kanada’dan sonra, Konja Lean artık Türkiye ve Avrupada Satışta

Ayres & Associates, LLC tarafından Temecula, Kaliforniya / ABD’ de yapılan klinik testler sonucunda, katılan 48 denek 90 gün sonunda ortalama olarak 10.25 – 12.30 kg aralığında kilo vermiştir.