Alkali Diyeti Dukan diyeti Karatay diyeti Kış Diyeti Şok Diyet York testi Göbek Eritme Yöntemleri
MENÜ için tıklayınız...

Zayıflamanın, kilo vermenin her türlü yöntemleri...

ZAYIFLAMANIN
YÖNTEMLERİAquabiking ve Aquacycling ile Zayıflama

Aquabiking ve Aquacycling ile Zayıflama

Aqua cycling sporu orta zorluk seviyesinde 30 dakikalık bir seans sonrasında kişiye 500-600 kalori yaktırmaktadır...
Okumak için tıklayınız...

Matwork Pilates ile Zayıflama

Kondüsyon Bisikleti ile Zayıflama

koşu bandı sizi ne kadar zayıflatır?

Zayıflarken Doğru Bilinen Yanlışlar

Şok Diyet

Zayıflarken Doğru Bilinen Yanlışlar

Zayıflamaya çalışırken bilinçaltımızda sürekli bir kaçış, bahane, mazeret, başka şeyleri suçlama yönünde eğilimlerimiz vardır. Halbuki kilo almamıza neden olan bütün o hataları, yanlışları biz kendimiz yaparız. Ama hiç kimse yaptığı yanlışın farkında değildir...
Okumak için tıklayınız...

Koşu Bandı ile Zayıflama

Koşu bandında daha çok kalori harcamak için koşu bandına eğim vermek de çok önemlidir. Ancak eğim verirken ve koşu bandı kullanırken nabzınızın sizi yoracak seviyelere çıkmamasına dikkat edilmelidir...
Okumak için tıklayınız...

Zayıflama Kemeri

Hareketsizlik denen günümüzün en büyük düşmanı bizi içten içe yaşlandırıyor, şişmanlatıyor, asosyalleştiriyor dolayısıyla bizi mutsuz ediyor. Hareketsizliğimizin, durağan tempomuzun bugün için en büyük nedeni...
Okumak için tıklayınız...

Aletli Plates Çeşitleri

Pilatesin günümüzde neden bu kadar meşhur, tercih edilen, moda, yeni bir akım olduğunu düşünecek olursak sporu yapan kişilerdeki olumlu etkileri olduğunu anlarız. Her ne kadar pilatesin ülkemizdeki yeri...
Okumak için tıklayınız...

Ultrashape ile Zayıflama

Ultrashape v3 cihazının en önemli avantajı yağ hücrelerini taşıyan yağ hücresi zarlarıyla birlikte geri dönüşümsüz bir şekilde atılmasıdır. Bu demektir ki kırılan yağ zarları vücuttan atıldığında...
Okumak için tıklayınız...

Misutgaru Tozu ile Zayıflama (Ender Saraç)


Bayanların şu bitmek bilmeyen kilo verme sevdasının sonu ne olacak bilinmez. Her geçen gün teknolojinin gelişmesiyle bilim adamlarının, uzmanların, diyetisyenlerin araştırmaları daha da geniş bir yelpaze haline gelmektedir. Zayıflama konusunda yeni araştırmalar, yeni ürünler ortaya çıkmaktadır. Hangisinin bir diğerinden daha etkili olduğu tabi ki kilo problemi olan kişilerin deneme yanılma yöntemiyle belirlenmektedir.

Tabi bu ürünlerin kişiler üzerindeki etkileri de çok farklı olmaktadır. Örneğin gündeme gelen yeni bir ürün kilolu bir insan üzerinde olumlu etki verirken bir diğer kilolu kişiye etki etmemektedir. Bunun nedeni bütün kilolu kişilerin metabolizma hızlarının, yapılarının birbirinden farklı olmasıdır. Kilo verme, zayıflama konusunda uzmanı olan kişiler de bunları göz önüne alarak yeni tekniklerle farklı ürünler üretmek durumundadır. Aksi taktirde fazla kilo problemi yüzyıllar boyu çare bulunamayan bir dert haline gelir.

Bahsedilen yeni ürünlerden ortaya çıkan bir tanesi de misutgaru tozudur. İlginç ismiyle bugünlerde gündemden düşmeyen misutgaru uzman diyetisyen Ender Saraç tarafından ortaya çıkarılmıştır. Televizyonlarda sıkça rastladığımız ve artık ünlü diyebileceğimiz Ender Saraç çok farklı kilo verme ürünleri araştırmaktadır. Fazla kilosu olan birçok kişi tarafından denenen ürünleri bulunan Ender Saraç şimdi çok iddialı bir ürünle piyasada. Misutgaru tamamen doğal ürünlerden oluşan birçok maddeden oluşmaktadır.

Misutgaruda bulunan bu maddeler arasında mısır, arpa, soya özleri, sorgum, kabuksuz pirinç, siyah pirinç, kahverengi pirinç, yapışkan pirinç ve diyet lifi vardır. Bu misutgaru ürününün oluşturduğu maddeleri Ender Saraç tek tek araştırıp etkilerini göz önüne alıp sizler için bir araya getirmiştir. Peki ne uğruna.

Kilo problemiyle yıllardır uğraşan siz kilolu insanların zayıflamasına yardımcı olmak uğruna. Misutgaruyu zayıflamaya yardımcı ürünlerden şimdiye kadar kullandığınız tahıllı gevreklere benzetebilirsiniz. Çünkü misutgarunun içinde bulunan bütün maddeler liflidir ve hepsinin aynı ortak noktası vardır o da saatlerce tok kalmanıza yardımcı olması.

Aslında kilo vermek için yapılan bütün yöntemlere bakarsak en etkili şeyin az yemek yemek olduğunu kabul ederiz. Peki ama bütün gün az yemek, aç kalmak neden bu kadar zor ve sabır isteyen bir durumdur.

Maalesef kilo almamanın ya da zayıflamanın en önemli yolu halk arasında da söylendiği gibi ‘boğazı tutmak’ tan geçiyor. Fakat sadece birkaç hafta ya da en fazla birkaç ay aç kalmaya sabredebiliyoruz. İşte tam da bu noktada misutgarunun içerdiği tok tutucu maddeler bize bu aşamayı daha da kolaylaştırmaktadır.

Misutgarunun kullanma şekline gelirsek tamamen doğal içerikli bu tam tahıllı toz ürünü yoğurdunuza, meyve suyunuza, sütünüze ve suyunuza ilave ederek tüketebilirsiniz.

Misutgaru ürününü zayıflama aşamasında yaptığınız diyetlere destek olarak düşünebilirsiniz. Misutgaru size düşük kalorili bir öğün sunmaktadır. Normalde fazla yemek yemenizi gerektirecek dengeli besin tüketiminde, misutgaru ile hem bir öğün yerine geçen hem de size besin takviyesi sağlamaktadır.

Misutgaru besin takviyesi sayesinde vücudunuza fazla kalori almazsınız, dolayısıyla kilo vermede size son derece faydası olmaktadır.

Misutgaru içerdiği lif nedeniyle sindirim sisteminizi ve metabolizmanızı hızlandırır.

Misutgaru ile tok kaldığınız süre uzar böylece gereksiz öğünlerden kaçınırsınız. Özetle misutgaruyu acıktığınız zaman tüketerek size düşük kalorili öğün geçirmenizi sağlar ve dolayısıyla fazla kilolarından şikayetçi olan şişman kişiler kısa sürede zayıflar.