Alkali Diyeti Dukan diyeti Karatay diyeti Kış Diyeti Şok Diyet York testi Göbek Eritme Yöntemleri
MENÜ için tıklayınız...

Zayıflamanın, kilo vermenin her türlü yöntemleri...

ZAYIFLAMANIN
YÖNTEMLERİ9lu Çay ile Zayıflamak


Fazla kilolarınız var ve spor yapmaya vaktiniz yok. Geçici, sonuç vermeyen ve aç bırakan diyetlerden ise bıktınız değil mi? İçinde ne olduğu belli olmayan kapsüllere ise bir türlü güvenemiyorsunuz. İşte bütün bunlara karşılık derdinize derman olacak yeni bir ürün üretildi. Dailyform 9’lu zayıflama çayı, adından da anlaşılacağı üzere 9 tane bitkiden oluşan bir çay.

Dailyform çayının diğer zayıflama çaylarından ne farkı var diyeceksiniz. Öncelikle Dailyform zayıflama çayı kesinlikle güvenilir bir kişiden çıkmıştır. Türkiye Aktarlar ve Baharatçılar Derneği Başkanı Ayhan Ercan bir bitki uzmanı olarak bilimsel çalışmaları sonunda ortaya çıkardığı Dailyform zayıflama çayını bir hastası üzerinde denemiştir.

Osman Başca adlı bu kişi Dailyform zayıflama çayıyla 5 ayda toplam 36 kilo vermiştir. Ayrıca Dailyform zayıflama çayı Tarım ve Köyişleri Bakanlığından onaylı bir üründür.

Dailyform zayıflama çayı, metabolizmayı hızlandırma, yağları yakma, ödem sökme, vücuttaki toksinleri atma yönleriyle zayıflama konusunda kilolu insanlara mucizevi bir sonuç vermektedir. Doğanın bize sunduğu 9 adet doğal bitkinin bir araya gelmesiyle oluşan Dailyform çayı ile artık zayıflama konusunda boşa çaba sarf etmeye son.

Dailyform çayını meydana getiren bu 9 adet bitkiler; kekik (beyaz bilye kekik), biberiye, funda yaprağı, yeşil çay, barut ağacı, çoban çökerten, mate çayı, cinnema, sinirli ot şeklindedir. Ayhan Ercan bu bitkileri tek tek araştırıp zayıflama etkilerini ortaya koymuştur.

Dailyform zayıflama çayının kullanım şekli de sabah aç karnına 1 bardak, akşam 1 bardak içilmesi şeklindedir.

Dailyform zayıflama çayı kaynamış suya bir tatlı kaşığı atılarak demlenmesi şeklinde tüketilmelidir, kesinlikle kaynatılmamalıdır. Aksi taktirde istenen etkiyi göstermez.

Dailyform zayıflama çayı içindeki bitkiler çok güçlü antioksidan olduğu için size 2 ayda 10 kilo gibi çok güzel bir sonuç garantilemektedir.

Dailyform zayıflama çayının yasaklı olduğu kişiler; hamileler, emziren bayanlar, içeriğindeki bitkilerin herhangi birine alerjisi olanlar ve 15 yaşın altındaki çocuklardır.

YORUMLARINIZI BİZİMLE PAYLAŞIN

Aquabiking ve Aquacycling ile Zayıflama

Aquabiking ve Aquacycling ile Zayıflama

Aqua cycling sporu orta zorluk seviyesinde 30 dakikalık bir seans sonrasında kişiye 500-600 kalori yaktırmaktadır...
Okumak için tıklayınız...

Matwork Pilates ile Zayıflama

Kondüsyon Bisikleti ile Zayıflama

koşu bandı sizi ne kadar zayıflatır?

Zayıflarken Doğru Bilinen Yanlışlar

Şok Diyet

Zayıflarken Doğru Bilinen Yanlışlar

Zayıflamaya çalışırken bilinçaltımızda sürekli bir kaçış, bahane, mazeret, başka şeyleri suçlama yönünde eğilimlerimiz vardır. Halbuki kilo almamıza neden olan bütün o hataları, yanlışları biz kendimiz yaparız. Ama hiç kimse yaptığı yanlışın farkında değildir...
Okumak için tıklayınız...

Koşu Bandı ile Zayıflama

Koşu bandında daha çok kalori harcamak için koşu bandına eğim vermek de çok önemlidir. Ancak eğim verirken ve koşu bandı kullanırken nabzınızın sizi yoracak seviyelere çıkmamasına dikkat edilmelidir...
Okumak için tıklayınız...

Zayıflama Kemeri

Hareketsizlik denen günümüzün en büyük düşmanı bizi içten içe yaşlandırıyor, şişmanlatıyor, asosyalleştiriyor dolayısıyla bizi mutsuz ediyor. Hareketsizliğimizin, durağan tempomuzun bugün için en büyük nedeni...
Okumak için tıklayınız...

Aletli Plates Çeşitleri

Pilatesin günümüzde neden bu kadar meşhur, tercih edilen, moda, yeni bir akım olduğunu düşünecek olursak sporu yapan kişilerdeki olumlu etkileri olduğunu anlarız. Her ne kadar pilatesin ülkemizdeki yeri...
Okumak için tıklayınız...

Ultrashape ile Zayıflama

Ultrashape v3 cihazının en önemli avantajı yağ hücrelerini taşıyan yağ hücresi zarlarıyla birlikte geri dönüşümsüz bir şekilde atılmasıdır. Bu demektir ki kırılan yağ zarları vücuttan atıldığında...
Okumak için tıklayınız...